Diaľkové ovládanie SMART PKE PV7

Prehliadaním tohto webu súhlasíte s využívaním súborov cookies.

Zavřít

                   Vzhľadom na situáciu v súvislosti s COVID-19 (nový koronavírus), sa môže dodanie tovaru predĺžiť o 1 až 2 dni

      Tovar posielame na dobierku, prípadne platba vopred bankovým prevodom. Osobný odber je možný 

                     po dohode (vyžadujeme použiť ochranné pomôcky). Ospravedlňujeme sa za zdržanie dodávok objednaného tovaru.                   

ID:SMART PKE PV7

Diaľkové ovládanie SMART PKE PV7

    7,20 €
    5-9 pracovných dní

7,20 €/ks vr. DPH

6,00 € bez DPH

Doprava k Vám 3€ vr. DPH.

Všetky parametre:

Smart PKE PV je komfortným autodoplnkom pre automobily vybavené od výroby centrálnym zamykaním s diaľkovým ovládaním v kľúči. Slúži na bezdotykové ovládanie fabrického centrálneho zamykania - bez použitia kľúča, alebo stlačenia tlačidla na diaľkovom ovládači. Smart PKE PV je vhodný pre vozidlá VW, Audi, Škoda, Seat.

Systém PKE (Passive Keyless Entry) využíva rádiovú RFID komunikáciu. Princíp spočíva v tom, že jeho zabudovaná riadiaca jednotka pomocou antén vysiela identifikačné údaje pre príjem priradeného ovládača. Ak sa k autu priblíži vodič s príslušným ovládačom a systém autorizuje tento ovládač, dvere sa odomknú. Po skončení jazdy, vypnutí zapaľovania a vzdialení sa od auta systém dvere zamkne.

Montáž tohto zariadenia je veľmi jednoduchá - spočíva v pripojení napájacieho napätia, zapaľovania, prípadne vstupu zo smeroviek. Systém umožňuje v závislosti na funkciách pôvodného diaľkového ovládača aj doťah okien. V pôvodnom kľúči sa vymení časť s elektronikou diaľkového ovládača, mechanická časť ostáva pôvodná.

Ďalej je možné využiť funkciu alarmu - zapojenie otrasového snímača (je v balení) a výstupu na klaksón (prípadne na sirénu - nie je v balení). Otrasový snímač bude počas zamknutého stavu auta aktívny a prípadný otras na aute Smart PKE ohlási pípaním klaksónu (sirény).

Diaľkový ovládač so systémom Smart PKE je rovnaký ako pôvodný, dizajn ovládača ostáva zachovaný. Taktiež ostávajú funkčné všetky pôvodné funkcie ovládača vykonávané pomocou tlačidiel.

Smart PKE má aj funkciu šetrenia autobatérie. Ak by ste odstavili auto na dlhší čas, systém prejde po 3 dňoch od posledného zamknutia do úsporného režimu. Funkcia bezdotykového ovládania bude vypnutá - auto teda otvoríte klasicky stlačením tlačidla na ovládači. Funkcia PKE sa opäť aktivuje až po zapnutí a vypnutí zapaľovania.

Diaľkový ovládač Smart PKE je potrebné do vozidla nakódovať (rovnako ako pôvodný ovládač). Nakódovanie je možné vykonať v servisnom stredisku pomocou softvéru VAG-COM.

Systém podporuje súčasné nakódovanie viacerých ovládačov Smart PKE - ak napríklad vozidlo používa viacero vodičov a každý z nich má svoj kľúč.

Pre vozidlá VW group sa používajú rôzne typy ovládačov. Pre určenie kompatibility a správneho typu Smart PKE je potrebné pôvodný originálny kľúč otvoriť a porovnať číslo kľúča:

Ovládač PKE

 Typ PKE 

                   Vozidlá Číslo pôvodného kľúča  KrajinaMHz 
 PV7 niektoré najnovšie modely VW     1K0 959 753 N   všade434 
 PV5 02 - VW, Seat, Skoda      1K0 959 753 G 

     1J0 959 753 AG

     1J0 959 753 AH

     1J0 959 753 CT

   1J0 959 753 DA

 Európa434

Pri zadávaní objednávky je potrebné uviesť v Poznámke číslo pôvodného kľúča

Funkcia PKE je dostupná aj pre niektoré vozidlá Ford - pozrite si model Smart PKE PF2.